Manželské postele

Posted on by Libor Tomkovič

Pokiaľ existuje v byte miestnosť, kde chcete mať absolútny a ničím nerušený pokoj, tak to je práve spálňa. A najväčšie pohodlie si chcete dopriať určite v manželskej posteli, lebo to je práve to miesto, kde si môžete oddýchnuť, vypnúť od všetkého iného, prečítať dobrú knihu, možno pozrieť zaujímavý film ale najmä miesto, ktoré je určené na spánok a dobre vieme, že kvalitný spánok má veľký vplyv na všetko ostatné a na celé naše fungovanie počas nasledujúceho dňa. Áno, manzelske postele sú veľmi dôležitá vec.

Programátori priviedli na svetlo sveta novú aplikáciu, ktorá dokáže vaše pohodlie ešte zvýšiť. Pre niekoho sa to bude zdať možno zbytočné, ale ľudia, ktorí si potrpia na svojom pohodlí, tak túto aplikáciu ocenia a budú sa chcieť s ňou oboznámiť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt manzelske postele

Určite ste už počuli o polohovateľných manželských posteliach, ktoré je možné pomocou ovládača pri posteli udávať do rôznych polôh.

Táto aplikácia funguje na tom istom a výsledok je rovnaký ako by ste to robili pomocou ovládača, akurát si to budete môcť uľahčiť cez smartfón. Technológie idú dopredu každým dňom a takmer všetko sa dá dnes ovládať pomocou mobilu.

Princíp pritom nie je vôbec zložitý. V polohovateľnom posteľnom rošte je zariadenie, ktoré je schopné sa spárovať s vašim mobilom a vy ho tak budete môcť ovládať priamo z postele.

Prináša to mnoho výhod. Uľahčí vám to manipuláciu a pomocou jednoduchých príkazov budete môcť ovládať rošt na svojej posteli. Vybrať si môžete z niekoľkých polôh, ktorých dostupnosť závisí od typu roštu.

Tu sa dostávame aj k jednej nevýhode. Všetkým je úplne jasné, že na normálnej posteli sa toto nebude dať urobiť. Preto je potrebné kúpiť manželskú posteľ už priamo s nainštalovaným zariadením v posteľnom rošte. Cena je preto o niečo vyššia ako u normálnych postelí, s čím sa dalo počítať.

Cena manželských postelí sa môže líšiť a závisí najmä od posteľného roštu, ktorý je v posteli namontovaný. Je teda samozrejmé, že čím viac polôh a funkcií daný rošt bude mať, tak tým bude drahší. Kto si však potrpí na kvalite a pohodlí, tak cena nebude pre neho problém.

Niektorých možno poteší fakt, že aspoň aplikácia sa dá stiahnuť zadarmo, no ako sme spomínali, bez danej postele vám sama o sebe nepomôže.

Nie je to žiadny revolučná aplikácia ale dokáže potešiť mnohých ľudí, či im uľahčiť a spríjemniť každodenný život.