Erotická poviedka: Análny sex

Posted on by admin

Pre niekoho kvalitné okorenenie sexuálneho života, pre iných niečo, na čo by nemohli ani len pomyslieť. Možno to považujú za nechutnosť a možno sa iba obávajú, alebo nevedia ako na to. Verte, že pomocou tohto článku, sa dočkáte vysnívaného blaha, ktoré by ste pri análnom sexe mali dosiahnuť.

sex_3

Zdroj: Tantra masaz Bratislava

Najdôležitejšia je hygiena, čo sa týka žien. Starodávne praktiky boli jednoduché, stačila čistá voda a prst a zadná dierka bola vyčistená. V dnešnom svete sa však nemusíte dopúšťať takýchto vecí. Výborným pomocníkom, ktorý by nemal chýbať či už ste vášnivým milovníkom análneho sexu, alebo iba začiatočníkom, ktorý by skúsil rád niečo nové. Jej použitie je veľmi jednoduché a praktické. Vaša zadná dierka bude čistá, čo je veľmi dôležité. Váš partner si vás môže vychutnať nielen svojím penisom, ale aj ústami. Možno ste to nevedeli, ale mužov veľmi láka lízanie zadnej dierky.

sex_2

Nie je to nič nezvyčajné, nemusíte sa toho obávať a pri správnej hygiene, si to viete užiť obidvaja. Nezabudnite, vypučený zadok pred ústa vášho partnera s neodolateľnou vôňou s tých najintímnejších partií, je ten najlepší darček, aký mužovi môžete dať. Uvidíte, že sa vás nebude vedieť nabažiť. Hygiena je jedna vec. To je iba príprava na to, čo príde potom. Análny sex veľmi záleží od muža. Ak s tým má skúsenosti, mal by vedieť čo má robiť a ako na to. Ak je to  však nejaký začiatočník, nevešajte hlavu, všetko sa dá naučiť a čo viete možno to bude talent od prírody. Na análny sex sa musí ísť veľmi pomaly. Hlavne ak to je vaše prvý krát. Budete mať strach a obávať sa, čo je normálne. A práve kvôli tomu, chcene si nechcene, budete stiahnutá. Váš análny otvor, bude tým pádom o niečo užší, ako keby ste s uvoľnili a práve kvôli tomu, môže byť pre vás prvé zasunutie trochu bolestivé. Preto vás partner musí riadne nažhaviť. Musíte byť úplne odviazaná a vzrušená. Musíte po ňom túžiť tak veľmi, že najradšej by ste na jeho penis skočili. Pretože rozkoš vás úplne uvoľní a ak na to pôjde správne, análny sex si užijete priam diabolsky. Niektoré z vás majú možno ten dar, že predná dierka dokáže vyprodukovať toľko šťavy, že chvályhodne postačí aj na zadnú dierku a ak k tomu dopomôžu aj bôžiky lásky od partnera, penis v zadnej dierke sa bude šmýkať jedna radosť. Ak však nie ste obdarovaná, alebo sa obávate, nebojte sa siahnuť po lubrikantoch. Prienik do análu bude oveľa jednoduchší a bezbolestný. Keď sa do toho dostanete a budete v tej fáze, že začínate byť úplne uvoľnená a anál si budete užívať, uvidíte, že si ho úplne zamilujete. Je to niečo neopísateľné.

logo-cajocky

Hlavne tie iskry v očiach vášho partnera, keď vidíte ten pocit slasti, ktorý prežíva, že ste ho pustila do zóny, ktorá bola možno ešte niekedy pre vás tabu. Každá nová sexuálna záležitosť váš vzťah iba obohatí. Nikdy neviete, možno práve análnym sexom, dáte vášmu vzťahu úplne nový rozmer. Alebo si nezáväzne užijete. Keď sa dostanete do fázy, že zvládnete aj niečo oveľa vzrušujúcejšie a ste pripravená. Sú k dispozícií rôzne análne vibrátory. Pre tých najodvážnejších, skúste prekvapiť muža a aj vy sa trošku pohrajte s jeho análom. Možno sa bude najprv čudovať, ale ak to budete robiť pomaly a nežne uvidíte, že ho potešíte.

 

Pozor na silné a prudké strčenie prsta do dierky, niektorí muži sú na to alergický a bolí ich to. Musíte uznať sú trochu citlivejší ako mi a neznesú toho toľko. Ale ak jeho análnu dierku obnažíte svojím hravým jazýčkom, tým nič nepokazíte, ani u tých najcitlivejších. Sú však aj muži, ktorý však nie sú ani proti vibrátorom, vy však toho svojho poznáte najlepšie a pokiaľ sa nebude brániť, určite nejakú tú pomôcku vyskúšajte. Obohatiť svoj sexuálny  život si môžete aj análnymi korálkami a guličkami. Čokoľvek po čom túžite. Nehanbite sa. Správna žena, musí byť slušná na verejnosti ale v posteli z mužov, musí byť hotová dračica.

Viac erotickych poviedok na: feminity.zoznam.sk